Burmistrz ogłasza

Burmistrz ogłasza – Sołtys sprzedaje, tak najkrócej można skomentować pojawienie się na sulechowskich stronach ogłoszeń o przetargach ograniczonych i nie ograniczonych. Z tych ogłoszeń wynika że do sprzedaży wystawiono 29 działek zabudowanych i niezabudowanych pod budownictwo mieszkaniowe i usługowe o wielkości od 0.0231 ha do 0.3351 ha. Działki te znajdują się w Sulechowie, Kruszynie, Głoguszu, Kijach, Krężołach, Brzeziu i Klępsku. Łączna powierzchnia działek to ponad 5 ha (5,0994) i wartości prawie 1 200 tys (1 189 460 zł).

Wystawione działki będą sprzedawane w pierwszym, trzecim i czwartym przetargu. Początek licytacji o 9.00.

Pół godziny wcześniej odbędzie się przetarg ograniczony na sprzedaż działki nr 358/1 w miejscowości Brody dla współwłaścicieli nieruchomości sąsiednich. Stanie się tak dlatego, że do tej działki nie ma dojazdu dla osób trzecich (poza wymienionymi).

Przepustką do udziału w tych przetargach jest wpłacenie wadium w terminie do 25 marca 2019 roku (tego dnia wadium musi być na koncie Gminy).

Polecamy zakup nieruchomości (w załączniku) bo dzięki temu i Naszym podatkom Burmistrz będzie mógł zrealizować szczytne cele założone na ten rok.

Przetargi nieograniczone …

przetarg ograniczony 

Miło nam poinformować, że Gmina Sulechów (Burmistrz Sulechowa) po obniżeniu ceny na 4 930 zł oferuje do sprzedaży autobus marki Jelcz. Termin przetargu to dzień 08 kwietnia 2019 o godzinie 10.00 w Ratuszu.

autobus