Lubuskie na czerwono

Lubuskie kobietami stoi. Prężnie też się rozwija gospodarka. Dużą rolę w rozwoju województwa mają również organizacje pozarządowe, które Urząd Marszałkowski mocno wspiera bazując na środkach europejskich i funduszach własnych. Dzięki tym środkom Pani Marszałek podejmuje wyzwania niestandardowe, które spotykają się z wielkim oddźwiękiem społecznym. Kolejna taka akcja przed Nami. Już jutro z okazji Dnia Kobiet pod Urzędem Marszałkowskim od godziny 9.oo spotkamy miłe Panie, które „zamiast tulipana pragną dostać krew od Pana”. W związku z tym, że bardzo sobie cenimy płeć piękną prosimy o wzięcie udziału w tej akcji i wraz z Nami zgłosić się do Krwiobusu by podzielić się tym bezcennym lekiem na wszystko zło tego świata.

– Każda okazja jest dobra, żeby przypomnieć, jak ważna jest krew – dar życia. Bez niej nie moglibyśmy wyleczyć wielu chorób – wyjaśnia marszałek Elżbieta Anna Polak.

 Każdy, kto zdecyduje się podzielić bezcennym darem otrzyma symbolicznego tulipana, paczkę wiosennych kolorowych damskich rajstop i bilet na mecz Stelmetu Enea BC Zielona Góra! Startujemy 8 marca,  o godz. 9:00.

Panowie! gra warta świeczki albo i nawet dwóch więc nie ma co czekać tylko meldujemy się jutro na Podgórnej 7 w Zielonej Górze. Instrukcje dla krwiodawców na stronie www.rckik.zgora.pl oraz na stronie wydarzenia.

Polecamy również kalendarz akcji wyjazdowych RCKiK w Zielonej Górze bo już wkrótce krwiobus pojawi się w Sulechowie!