Podinspektor, inspektor, specjalista

To wolne stanowiska do objęcia od zaraz przy wypełnieniu wymagań rekrutacji urzędów, które poszukują ludzi do pracy. Nie każdy w końcu marzy o pracy na budowie czy w polu. Wielu jednak marzy o pracy w urzędzie gdzie w ciszy i spokoju będzie załatwiać sprawy petentów nie cierpiące zwłoki. Taka szansa na ciepłą posadkę właśnie się pojawiła w trzech urzędach rangi samorządowej i państwowej, w których wielu Naszych znajomych już znalazło zatrudnienie więc jakby co będzie komu pomagać na starcie.

Podinspektora w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Zielonej Górze poszukuje Starosta Zielonogórski Krzysztof Romankiewicz.  Wymagania co do kandydata zasadniczo są podobne we wszystkich urzędach i tylko różnią się wymaganiami szczegółowymi do danego stanowiska. Nie od parady jest wspomnieć że ludzie się starzeją, odchodzą do innych zadań więc jest szansa awansu zawodowego.

Urząd Miasta a raczej jego szef Wojciech Sołtys ogłosił nabór kandydatów na stanowisko Inspektora ds. gospodarki odpadami komunalnymi>>>>>>. Jest to praca dla kandydata z wykształceniem wyższym lub średnim (staż pracy min 5 lat), posiadającego obywatelstwo polskie, ma pełną zdolność do czynności prawnych i jeszcze parę innych wymagań zamieszczone w ogłoszeniu.

Państwowa Inspekcja Pracy w Zielonej Górze poszukuje z kolei Specjalisty do Sekcji Prawnej. W przypadku tego stanowiska jednym z podstawowych wymagań to wykształcenie wyższe z prawa lub administracji (MGR). Tu również pracują Nasi znajomi wiec jak ktoś ma mgr prawa to polecamy pracę w świetnym zespole.

W starostwie powiatowym poszukują również kandydatów na stanowisko podinspektora w Biurze ds. Promocji Powiatu>>>>> i Referenta w Sekcji Technicznej >>>>>>

WW