Sędzia zagubił…

… żółte kartki mogło by się zdawać po 84 minutach meczu Mewy Cigacice z Zorzą Mostki, który się odbył w Leśnej Górze w ostatnią sobotę (27.10.2018). po tym jak w pierwszej minucie meczu pokazał ją jednemu z miejscowych piłkarzy (Adrian Skiba) dał wyraźny sygnał kto tu rządzi i skąd oni przyjechali. Mimo tego ostrzeżenia Mewa grała swoje co nie zadowoliło sędziego i już w 11’ pokazał że zostały mu tylko czerwone kartki wywalając z boiska Naszego obrońcę Krzysztofa Bajora. Wtedy to też otwarła się droga na Naszą bramkę i posypał się worek bramek dla przyjezdnych, którzy wcale nie prezentowali wielkiej gry. Bramki wpadały w 12, 40 i 43 minucie. Do szatni na przerwę Mewa schodziła z ciężkim bagażem. Jednakże po niej wyszli ponownie z podniesioną głową i mimo braku obrońcy nadal dzielnie się bronili (na ile to było możliwe). Po pierwszej zmianie w pierwszej minucie II połowy wzmocnieni przeciwnicy nacierali bez wyników. W 55’ Nasz trener zmienia napastnika na obrońcę (Romańczuk za Siemaszkę) co powoduje konsternację sędziego do tego stopnia że w 64’ ponownie pokazuje kto tu rządzi! I ponownie jak w I połowie, kiedy droga do bramki staje otworem, goście dwukrotnie z niej korzystają bez skrupułów i strzelają dwie kolejne bramki. Wynik brzmi 0 – 5. Potem już było tylko gorzej i gorzej. W 84’ sędzia znajduje! żółte kartki i za brutalny faul na naszym napastniku pokazuje ją Tarczewskiemu z Mostek. Mecz kończy się o czasie (w 90’) wynikiem 0 – 8. Nikłe pocieszenie a w zasadzie żadne że prześcignęliśmy ich klasyfikacji kartkowej  i dokonaliśmy więcej zmian.