Chwila przed…

W ostatniej chwili (jeszcze przed ciszą wyborczą) przeglądamy ulotki wyborcze kilku kandydatów na radnych i burmistrzów. Czegóż się z nich dowiadujemy? Ano tego, że:

Stanisław Kaczmar – człowiek dialogu i zasad moralnych a przy tym sympatyczny rozmówca. Gotowy do służby społeczeństwu.

Zbigniew Trompa – prezentuje model działania zadaniowego, główny nacisk chciałby położyć na tworzenie atmosfery sprzyjającej przedsiębiorczości, rozwój infrastruktury oraz wykorzystanie walorów turystycznych gminy.

Mariola Mróz – przystosowane i przyjazne otoczenie dla Sulechowa. Poza tym ani słowa o tym co chce zrobić bądź co zrobiła dla mieszkańców.

Ewa Łusiak – mieszkam w Sulechowie, bezpartyjna. Absolwentka WSZ w Sulechowie i Uniwersytetu Szczecińskiego. Chce słuchać mieszkańców a nie tylko słyszeć. Chce walczyć o jak największe dofinansowanie dla Naszej gminy ze środków unijnych.

Artur Lepka – menadżer w branży farmaceutycznej, zajmuje się wsparciem właścicieli aptek w zarządzaniu nimi. Zapalony motocyklista, Zasłużony Honorowy Dawca Krwi. Dopilnuje aby środki budżetowe w Naszej Gminie były wydawane rozsądnie i zasadnie.

Olaf Dzięgielewski – jego celami będzie poprawa komfortu życia mieszkańców gminy oraz ulepszenie gminnej infrastruktury na terenach wiejskich: poprawa bezpieczeństwa mieszkańców, poprawa porządku i czystości w gminie, poprawa życia mieszkańców, działanie na rzecz gminy w innych organach samorządowych oraz rządowych.

Bogusław Kacperski – dość kłótni, polityki – przyszła pora na wyniki. Czas na zmiany

Wiesław Kołakowski – chciałby wspierać działania zmierzające do rozbudowy infrastruktury oraz wykorzystania walorów gminy do rozwoju turystyki i biznesu. Startuje z Praworządnego Sulechowa, którego jako jedyni zaangażowali się w sprawę niechcianych inwestycji śmieciowych w Górzykowie i Nowym Świecie. (???)

Kandydatów było ponad 200 (w okręgu wiejskim 61) więc jeszcze długo byśmy mogli wymieniać ich przymioty lecz nie o to chodzi. Chcielibyśmy tylko napisać, że człowiek zasad nie częstuje w miejscu publicznym alkoholem. Innej Pani proponujemy udział i uczestnictwo w życiu wsi, nie tylko własnego ogródka. Innego zaś kandydata informujemy że sam to może sobie pilnować własnych pieniążków żeby je wydawał rozsądnie bo w RM to trzeba mieć większość na to. Jeszcze innej Pani radzimy zastanowić się gdzie w końcu mieszka bo PKW podaje że w Radowicach. Praworządny Sulechów nie był jedynym w sprawie śmieciowej ale na pewno najskuteczniejszym.

Powodzenia w wyborach Panowie i Panie.