Jeszcze dwóch…

…choć wolelibyśmy aby wszyscy się pokazali i swoje wyłuszczyli programy na nadchodzącą kadencję. Już wkrótce bo w poniedziałek 15 października do Cigacic przyjeżdża ze swoimi kandydatami (?) obecny burmistrz – kandydat na tą funkcję Ignacy Odważny. Godzina spotkania to 17.00 więc na frekwencję nie ma chyba co liczyć skoro inni kandydaci posiedzieli ze swoimi kandydatami tylko z Cigacic. Miejmy jednak nadzieję, że tym razem należy się jednak spodziewać licznego przybycia chociażby bardzo lubianych przez niego ochotników strażaków, których zwodził dwa lata by w końcu przyznać, że przyznał tę działkę żeby się odczepili.

Kolejnym kandydatem na burmistrza który odwiedzi Cigacice będzie wieczny kandydat i były przewodniczący Rady Miejskiej – Stanisław Kaczmar. Ten Pan z kolei przyjedzie do Naszej szkoły we wtorek i zapewne przywiezie też swoich kandydatów. Do niego nasi mieszkańcy również powinni mieć parę pytań gdyż jest znanym lokalnym politykiem.

Jakby nie było zapraszamy wszystkich serdecznie na „wiece” przedwyborcze kandydatów bo jakoś głupio gdy gadają do pustej sali.