Sześciu wspaniałych?

 

 

Chyba jednak nie do końca ale to nie zmienia faktu i przedstawiamy Państwu kandydatów na burmistrza Sulechowa. Zasadniczą sprawą jest to że wśród kandydatów do tej funkcji jest także kobieta. Nikt nam nie wiele może o niej powiedzieć i pewnie nie wielu ją zna. Jej zgłoszenie na burmistrza zostało wystawione przez Komitet wyborczy „MY PRZEDSIĘBCY”. Sama pochodzi z Radowic i ma 48 lat  Jej nazwisko to Łusiak Ewa Izabela. To wszystko

Następni to na pewno „starzy” kandydaci do tego tytułu i z wieloletnim doświadczeniem w pracy samorządowej. Wystarczy że wymienimy: Ignacy Odważny czy Roman Rakowski. Panowie Ci już piastowali ten urząd i wiedzą co jest grane na tym „stołku” i jak bardzo można się zasłużyć dla społeczeństwa. Kolejny kandydat jest również znany mieszkańcom gminy bo również dawno już pracuje dla Naszych mieszkańców. To Stanisław Kaczmar, pracownik Orange, były przewodniczący Rady Miejskiej, wierzący członek Praworządnego Sulechowa, uczestnik licznych spotkań, debat o Naszym mieście oraz wiejskich i miejskich uroczystości rocznicowych.

Do powyższego zestawu dołączyli również w tych wyborach Panowie Sebastian Różycki i Wojciech Sołtys. Pierwszy z nich to Radny obecnej kadencji w Radzie Miejskiej, autor wielu projektów uchwał i jeszcze większej ilości interpelacji. Z zawodu bankowiec, prowadzi ajencję PKO w Sulechowie i ajencje pocztową. Szef komisji rewizyjnej obecnej kadencji. Kolejny z nich jest od 16 lat urzędnikiem ratuszowym z bardzo szerokim spektrum wykształcenia i po wielu różnych kursach doszkalających. Urodzony sulechowianin, żonaty, ojciec dwójki dzieci. Aktywny uczestnik życia społecznego w mieście ale i na wsiach sulechowskich.

To tyle po krótce. Spotkania  z nimi już się rozpoczęły a wkrótce będzie można ich wysłuchać i porozmawiać. Na pierwsze spotkanie wyborcze zapraszamy w imieniu Wojciecha Sołtysa, które odbędzie się już w poniedziałek 1 października o godzinie 18.00 w sali lustrzanej miejscowej Szkoły Podstawowej. Zapraszamy na nie szczególnie kandydatów na radnych Rady Miejskiej w Sulechowie, którzy zechcą wziąć udział w debacie po tym spotkaniu. Na wcześniejszą informację o tym odpowiedziało na razie czterech kandydatów ale mamy nadzieję że wszyscy się pojawią skoro chcą reprezentować Nas w Radzie.

Następne spotkania z kandydatami na burmistrza w Cigacicach będą miały miejsce również w Sali lustrzanej w dniach:

11 października – Roman Rakowski – o 18.00

12 października – Sebastian Różycki – o 17.30

15 października – Ignacy Odważny – o 17.30

16 października – Stanisław Kaczmar – godzina jeszcze nie znana

Przypominamy, że w naszym okręgu jest 14 kandydatów na radnych i żadnego na burmistrza.

Do RM w okręgu nr 3 (wiejski) kandyduje 61 osób z których wybranych zostanie 8 radnych. Z naszego okręgu są to:

Wróblewska Hanka Alicja – Koalicja Obywatelska (lista nr 4)

Waldemar Jacek Włodek – Lewica Razem (lista nr 5)

Anna Zduńczyk – Lewica Razem (lista nr 5)

Anna Elżbieta Kawala – Lewica Razem (lista nr 5)

Pietkiewicz Waldemar – PiS (lista nr 10)

Janusz Ryś – PiS (lista nr 10)

Zbigniew Trompa – Praworządny Sulechów (lista nr 13)

Wiesław Kołakowski – Praworządny Sulechów (lista nr 13)

Agnieszka Włoch – KWW W. Sołtysa (lista nr 14)

Joanna Kamila Stacewicz – KWW W. Sołtysa (lista nr 14)

Irena Góralska – KWW I. Odważnego (lista nr 15)

Krzysztof Bogdan Pankowski – KW SS Forum  (lista nr 16)

Mariola Mróz – KW SS Forum (lista nr 16)

Maciej Wierzbicki – KW SS Forum (lista nr 16)

 

Zapraszamy na debatę i życzymy powodzenia w wyborach.