Nowe życie – daj sobie szansę

…czyli ogłoszenia na 25 niedzielę zwykłą.

Dziś w Rokitnie gromadzą się na swojej pielgrzymce nauczyciele i wychowawcy.

W sobotę 29 września obchodzimy święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. Wśród nich Patron Naszej Parafii Michał. W związku z tym w niedzielę 30 września w Naszej Parafii uroczystość odpustowa, która rozpocznie się Mszą Odpustową kończącą warsztaty Nowe Życie (początek w piątek, info na tablicy przy kościele). Zapraszamy serdecznie na nią wszystkich, nawet tych chodzących na 9.00.

Na ten czas proszę stałych pomocników o pomoc przy procesji (do niesienia chorągwi, baldachimu i prowadzących celebransa). Proszę o przygotowanie spotkania przy kościele a gospodynie poczęstunku. Zapraszam również nowe osoby do pokazania się i przygotowania czegoś swojego, przez siebie przygotowanego. Miejmy nadzieję że pogoda dopisze. Kandydatów do bierzmowania zapraszam z grabiami na sprzątanie wokół kościoła w sobotę na 10.00.

W związku z odpustem od piątku odbędzie się kurs ewangelizacyjny. Jego ideą jest pogłębienie swojej relacji z Bogiem, zobaczenia że Pan Bóg jest i działa we mnie i przeze mnie. Stąd wskazane jest uczestniczenie w całym programie (od piątku 17.00, cała sobota i niedziela – zakończenie mszą odpustową). Zgłoszenia przyjmowane są do środy poprzez telefon 692722167.

(w kursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie).

Intencje mszalne na nadchodzący tydzień:

  • środa i czwartek 18.00 w pewnej intencji
  • piątek i sobota 17.00 w pewnej intencji
  • niedziela 9.00 za śp. Weronikę, Stanisława, Floriana Wernełło, Stefana Jaworowskiego i Zdzisława Traczyńskiego.
  • Niedziela 14.00 Suma Odpustowa – za Parafian.

Zapowiedzi (drugie)

  • Piotr von Olszewski, stanu wolnego z Zielonej Góry
  • Weronika Zbróg, stanu wolnego z Zielonej Góry.

Polecam prasę katolicką która znajduje się na stoliku przy wyjściu z kościoła.

Łask Bożych i Błogosławieństw życzę wszystkim jubilatom, solenizantom.

Gościom Naszej Parafii życzę miłego pobytu …

Ksiądz proboszcz Jerzy Filipkowski