17 – zwykła, ale…

Choć nie wszystkim (szczególnie jednej pani z Górzykowa) się to podoba publikujemy kolejne ogłoszenia duszpasterskie Parafii Cigacice na 17 niedzielę zwykłą.

 1. We wtorek 31 lipca wyruszają nasze diecezjalne pielgrzymki na Jasną Górę z Gorzowa i Ogólnopolska Pielgrzymka Nauczycieli. Prosimy o wsparcie Pielgrzymów modlitwą.

 2. W środę 1 sierpnia przypada 74 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Pamiętajmy w modlitwie o obrońcach Ojczyzny.

 3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed Mszą świętą. Odwiedziny chorych w piątek od 10.oo. W sobotę po Mszy świętej – nabożeństwo fatimskie z procesją dookoła kościoła.

 4. Przyszła niedziela to niedziela Adoracyjna. Po Mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo eucharystyczne w intencji Naszej Parafii. Po Mszy świętej o 9.oo – zmiana tajemnic Żywego Różańca.

 5. W czwartek 2-go sierpnia – 73 (?)rocznica poświęcenia naszego kościoła. Modlimy się w intencji ofiarodawców, budowniczych i ludzi, którzy się tutaj przed nami modlili.

 6. Intencje Mszy świętych (godzina 18.oo)

  środa – za śp. Józefa Szewczyka – od uczestników pogrzebu

  czwartek – za Parafian

piątek – za śp. Jadwigę i Mieczysława Rudnickich

sobota o 16.oo msza ślubna

sobota o 18.oo za śp. Mariana Komorowskiego – od uczestników pogrzebu

niedziela o 9.oo dziękczynno błagalna za I Róża Różańca

niedziela o 11.oo za śp. Jana i Bogumiłę Buchowieckich

 1. Prasa katolicka – Gość Niedzielny i Niedziela do nabycia przy wyjściu z kościoła i na plebanii.

 2. Podziękowania za pomoc w pracach przy kościele (Pan Grzegorz) i ofiary.

 3. Dla naszych gości życzenia miłego pobytu a dla naszych solenizantów i jubilatów błogosławieństw Bożych na każdy dzień nadchodzącego tygodnia…