UWAGA GÓRZYKOWO

WIELKOGABARYTOWE 16 – 18 LIPCA /poniedziałek – środa/ 

 Zgodnie z harmonogramem odbioru odpadów wielkogabarytowych z nieruchomości jednorodzinnych zlokalizowanych na obszarze Gminy Sulechów firma Tonsmeier Zachód zawiadamia, że podstawia kontenery w ogólnodostępnych miejscach na terenie wsi Górzykowo naprzeciwko posesji nr 12, 26, 39.w poniedziałek 16 lipca 2018 roku do 9.00 i odbiera po dwóch dniach tj. 18 lipca 2018 roku (poniedziałek – środa).

Do odpadów wielkogabarytowych zaliczamy odpady komunalne, które ze względu na swoje rozmiary i masę nie mogą być zbierane w pojemnikach na odpady komunalne. Są to na przykład: zużyte meble (stoły, krzesła, szafy), wózki dziecięce, materace, pierzyny, rowery i inne sprzęty domowe o dużych rozmiarach, zużyte opony (rowerowe, motocyklowe i od osobowych).

Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny taki jak np.: lodówki, zamrażarki, pralki, zmywarki, piece elektryczne, odkurzacze, czajniki, miksery, radia, suszarki do włosów, telewizory, komputery, video, monitory, drukarki, telefony, wkrętarki, wiertarki, piły, kosiarki, kosy, spawarki i inne.

NIE WYSTAWIAMY: odpadów budowlanych i rozbiórkowych, części samochodowych poza oponami a także zużytych baterii i akumulatorów, przeterminowanych leków i chemikaliów oraz innych odpadów niebezpiecznych.