Moherowe miszczostwa

Już za parę dni w niemal sąsiedniej wsi (o rzut kamieniem od Nas) wystartuje kolejna impreza, która z roku na rok nabiera rozmachu i znaczenia. Kalsk z Panią sołtys Krystyną (RODO) i całą radą sołecką zaprasza na IV Mistrzostwa Kalska w Rzucie Moherem. Każdego dnia dowiadujemy się (od jakiegoś czasu) co Nas tam czeka. Publikujemy zatem kolejne komunikaty nieco przeredagowane na potrzeby naszej strony.

Prezentacja atrakcji które będą towarzyszyć podczas Rzutu Moherem:

Swoje stoisko będzie miał Piotr Piechowiak – czołowy polski strongman i kulturysta.
Aktualny Vice-Mistrz Europy w Kulturystyce. Wielokrotny mistrz i medalista Mistrzostw Polski w Kulturystyce. Wielokrotny medalista zawodów kulturystycznych IFBB Diamond Cup. Medalista Mistrzostw Polski Strongman. Piotr przygotował dla Was niespodzianki

Nie zabraknie atrakcji dla dzieci:

 • będą konkursy i zabawy,
 • malowanie twarzy,
 • kolorowe warkoczyki,
 • dmuchańce, skakańce i tańce,
 • warsztaty z malowania i projektowania
  Każde dziecko które przyjedzie w berecie dostanie od nas słodką niespodziankę.

  Zapraszamy motocyklistów na IV Mistrzostwa Kalska w Rzucie Moherowym beretem

Będziemy gościć drużynę WILD GRAPES Ultimate Frisbee z Zielonej Góry. Goście przedstawią nam zasady gry , pokażą trening rzutowy i rozegrają krótki mecz pokazowy.
Ultimate Frisbee to sport w którym rzuca się „latającym talerzem”. Uważni obserwatorzy tego pokazu będą mogli wykorzystać ich porady do udanego rzutu Moherem. Serdecznie zapraszamy od godz. 17.00.

Imprezą towarzyszącą na Mistrzostwach Rzucie Moherem będzie I Moherowy turniej FIFA Wszystkich chętnych (powyżej 16 roku życia) zapraszamy do wzięcia udziału prosimy o potwierdzenie udziału w komentarzu pod postem w postaci komentarza „GRAM” na fan page sołectwa. Ilość miejsc ograniczona !!! Wasz udział potwierdzimy w wiadomościach priv

Koncert zespołu BIAŁE KRUKI !!! Rock i Blues na najwyższym poziomie. Zapraszamy i życzymy miłej zabawy 

o mistrzostwach i wydarzeniach miejscowi poeci rozpisują się aby zachęcić sąsiadów do udziału. Nas zachęcać nie trzeba, będziemy na pewno ale publikujemy rymy dla was:

 • możesz przyjechać autem, rowerem
  zabierz ze sobą przyjaciół wielu
  i jak najszybciej zmierzaj do celu
 • W Kalsku wkrótce rzut moherem
  może zrobisz tu karierę……
  Kupuj beret, zbieraj kości
  i Przyjeżdżaj do nas w gości

  Miło nam poinformować, że na sobotniej imprezie zawita do nas również Akademia Piłkarska Sulechów. Dzieci będą mogły spróbować swoich sił w piłce nożnej. Będzie super zabawa.