Niepowodzenie Mewy

Dziś kolejne spotkanie w Zielonogórskiej Klasie Okręgowej, którego między innymi bohaterami byli piłkarze z Cigacic i Krosna. Mecz w Leśnej Górze w słabym deszczu oglądało kilkunastu kibiców krośnieńskiej drużyny i trochę mniej cigacickich. Gra od początku w przeważającej części toczyła się na połowie Mewy Cigacice ale dopiero w 40 minucie padła pierwsza bramka po błędzie zawodnika z Cigacic, który broniąc dostępu do swojej bramki zmienił tor lotu piłki ręką. Za to ewidentne przewinienie piłkarz otrzymał żółtą kartkę a bramkarz piłkę do siatki choć bardzo się starał aby wybronić ten rzut karny. Do przerwy 0-1.

Po przerwie krośnianie rozpoczęli festiwal strzelecki i od 50 do 81 minuty strzelali celnie 5 razy co w sumie dało im wynik 0-6. Lider tabeli pokazał Naszym piłkarzom jak grać i spowodował dalszy spadek w tabeli.

Skład Mewy: Michał Ćwiertniewski, Krzysztof Bajor, Paweł Gorzelany – Mikołaj Hajduk, Jakub Gwóźdź, Bartosz Kuleczka, Paweł Motyl, Paweł Panasiuk, Karol Piotrowski, Karol Pudzianowski – Józef Siemaszko, Adrian Skiba – Paweł Dryło, Wojciech Tarasiuk. Rezerwowi: Tomasz Barbasiewicz, Sebastian Sołek, Krzysztof Zawadzki.