Zapraszają, bawią i …

Od co najmniej dwóch lat wiele wsi i ich gospodarze zaskakują Nas swoimi pomysłami. Pomysły te rodzą się w głowach nowych gospodarzy wsi Regionu Cigacic (również i Gminy Sulechów). Zaskakują Nas co raz to nowymi propozycjami wypoczynku czy rekreacji w swoich sołectwach. Dzieje się więc w Cigacicach i Górkach Małych. Jednak największe ruchy (niemal tektoniczne) wykonywane są przez Panią sołtys Górzykowa i jej Radę Sołecką (ale i nie tylko). Mieliśmy już tam parę imprez dla dzieci i gospodyń wiejskich. Były zabawy dla małych i dużych, mikołajki i Dni Kobiet. Jednak największą furorę robią koncerty w górzykowskiej sali wiejskiej, która jednak ma ograniczone możliwości estradowe i widownie. Na każde wydarzenie jest wielu wielu chętnych i tylko kilkadziesiąt miejsc, które są na pniu wykupywane. Podobnie pewnie będzie w następny piątek i sobotę kiedy to gospodarze wsi zapraszają na koncert M. Wróblewskiego i kiermasz świąteczny połączony z pchlim targiem. O wydarzeniu informują na portalach społecznościowych i bezpośrednio (face to face) w rozmowach.

My również przykładamy swoją cegiełkę w niesieniu różnych wieści (dobrych i złych) w eter i też tam zaglądniemy niebawem.

Oryginalne zaproszenie poniżej:

16.12.2016 o godz.18 zapraszamy na kolejny, ostatni w tym roku
„Muzyczny wieczorek w Górzykowie”. Tym razem mistrz nastroju Maciej Wróblewski i jego ballady, pieśni rosyjskie, Niemen.
REZERWACJA WEJSCIÓWEK – pod postem, w sklepie lub tel. 601180123 . Po koncercie zapraszamy na kiermasz jakiego jeszcze nie było.