Mistrzowie unihokeja

Uczniowie Naszej Szkoły Podstawowej słyną już z pięknych kartek świątecznych, ładnych wierszy pisania czy piłki kopania. Ambicje mają jednak dużo większe i po inne zdobycze sięgają (nie tylko w nauce). Tak też się stało po raz kolejny w turnieju, tym razem unihokeja, który rozgrywał się w Babimoście. O szczegółach wydarzenia donosi nam www.spcigacice.pl

25 listopada w hali Olimpia w Babimoście odbyły się Mistrzostwa Powiatu w unihokeju. Drużyna z naszej szkoły zajęła I miejsce wyprzedzając drużynę ze Świdnicy (II miejsce), Babimostu (III miejsce) i Zaboru (IV miejsce).
To ogromny sukces naszego zespołu!

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom: Staśkowi Marcinkiewiczowi, Olkowi Siemaszko, Cezaremu Mickiewiczowi, Oliwierowi Chmielowi, Szymonowi Ławniczakowi, Markowi Szumskiemu, Mateuszowi Muszyńskiemu i Krystianowi Warszawskiemu.

Podziękowania składamy też Państwu Marzenie i Waldemarowi Muszyńskim za ufundowanie strojów sportowych dla drużyny.

Unihokej