Szczyt leśnogórski

Adyć dopiero co się zaczął sezon piłkarski w klasie B a już mamy sensacje. Mewa Cigacice po pierwszym spotkaniu ma już osiem bramek. Jest to dokładnie tyle ile zdobyła w swym pierwszym meczu „najmocniejsza” drużyna z ubiegłego sezonu. Aż dziw że jeszcze grają w tej klasie…

Już w najbliższą niedzielę, po bardzo udanym spotkaniu piłkarskim w Rakowie (0-8) cigacicka Mewa rozpoczyna sezon piłkarski na swojej ziemi. W tym spotkaniu podejmie równie mocnego, jak w zeszłym sezonie, rywala TS Przylep. Rywale Mewy nadal grają w klasie B mimo świetnej postawy i wysokich zwycięstw minionym sezonie. Stało się tak gdyż (ponieważ) w najważniejszym meczu musieli uznać wyższość rywali z sąsiedniego Nietkowa.

TS Przylep i ten sezon zaczął mocno (choć nie tak jak w poprzednim sezonie, 10-0), wygrywając u siebie, z drugim wiceliderem tabeli w poprzednim sezonie, Wzgórzem Podlegórz (8-0). Wzgórze z kolei pokonało Mewę (w minionym sezonie) i zajęło na koniec sezonu trzecie miejsce, tuż przed Mewą Cigacice.

Zapraszamy serdecznie mieszkańców Pięciowsi do kibicowania Naszej Mewie. Taki udział w spotkaniach piłkarskich z pozycji kibica na pewno bardzo pomoże naszym piłkarzom w pokonaniu trudnego rywala i uzyskaniu zadowalającego wyniku.

Wszyscy na Mewę, niedziela 3 września 2023 roku, boisko w Leśnej Górze.

Reklama meczu na wszystkich tablicach w Pięciowsi

Waldek Włodek