Wojsko świętuje a my z nimi

Dowódca 5. Lubuskiego Pułku Artylerii i Burmistrz Sulechowa zapraszają na uroczyste obchody Święta Wojska Polskiego w dniu 15 sierpnia 2023 r. W programie m.in. Uroczysty Apel przy Pomniku Chwały Oręża Polskiego oraz Piknik Wojskowy na Placu Ratuszowym, a w nim: pokaz sprzętu wojskowego, strefa zabaw dla dzieci oraz grochówka wojskowa.

W związku z obchodami Święta Wojska Polskiego prosimy o nieparkowanie pojazdów na Palcu Biskupa Wilhelma Pluty w Sulechowie od dnia 14 sierpnia(poniedziałek) od godz. 17.00 do 15 sierpnia(wtorek) do godz. 12.00. Właścicieli samochodów wcześniej zaparkowanych prosimy na ten czas o przeparkowanie pojazdów w inne miejsce. Prosimy również zwracać uwagę na informacje, które pojawiły się wokół placu i dostosowane się do treści w nich zawartych. Wszelkie wskazówki dotyczące organizacji wydarzenia będą przekazywali pracownicy Sulechowskiego Domu Kultury im. F. Chopina w Sulechowie.

Ponadto:

W związku z organizacją „Pikniku Wojskowego” w dniu 15 sierpnia 2023 r. mogą wystąpić utrudnienia w ruchu oraz parkowaniu pojazdów na parkingu przed głównym wejściem do ratusza miejskiego w Sulechowie. Prosimy o nieparkowanie pojazdów w/w lokalizacji w dniach od 14 sierpnia od godz. 17.00 do 15 sierpnia do godz. 17.00. Właścicieli samochodów wcześniej zaparkowanych prosimy na ten czas o przeparkowanie pojazdów w inne miejsce. Prosimy również zwracać uwagę na informacje, które pojawiły się na Placu Ratuszowym i dostosowane się do treści w nich zawartych. Wszelkie wskazówki dotyczące organizacji wydarzenia będą przekazywali pracownicy Sulechowskiego Domu Kultury im. F. Chopina w Sulechowie i Urzędu Miejskiego Sulechów.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy. Jednocześnie w imieniu organizatorów serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w święcie i pikniku.