Pod publikę

7 sierpnia 2023 r. (poniedziałek) o godz. 15.00 w Tarczynie (woj. mazowieckie) Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda podpisze ustawę z dnia 7 lipca 2023 roku o zmianie ustawy o pomocy państwa w wychowywaniu dzieci (Park Miejski w Tarczynie).

Tego rodzaju informacje wpływają co dnia na naszą skrzynkę mailową nowy_swiat1@wp.pl z kancelarii prezydenckiej. Kiedyś pisaliśmy o tym jak „jak długopis pisu” pracuje. Widać jednak znudziło mu się robienie tego w zaciszu gabinetu (opłacanego z naszych podatków) i postanowił, że teraz zrobi szopkę.

W jakim celu? Tego zapewne sam nie wie gdyż cała ich polityka typu „koncert plus” coraz częściej przynosi odwrotny skutek od zamierzonego. Jak podawały wczoraj portale internetowe, na niektóre „spędy” sympatyków partii rządzącej przychodzi coraz mniej ludzi a wczoraj na jednym z nich nie pojawił się nikt.

Ponadto jak podaje Wirtualna Polska (wp.pl) wczoraj na Pikniku „Z Miłości do Polski” w Chełmie miało być za darmo jedzenie dla przybyłych. No i było ale dla gości. Pozostali musieli płacić za oferowane potrawy, kawę, lemoniade czy ciasta. Jak poinformowały gospodynie przyrządzające potrawy:
– pobieramy opłaty na pokrycie kosztów produktów zużytych na wyrób potraw bo mieliśmy od organizatorów dostać zwrot kosztów ale nie dostaliśmy…

więcej na wp.pl