Mewa się wznosi

Wznowione w połowie lipca (po dłuuuugiej przerwie niemożliwością dysponowania własnym obiektem) treningi B-klasowej Mewy Cigacice przynoszą coraz lepsze efekty.

W kolejnym już (czwartym) spotkaniu sparingowym miejscowa Mewa remisuje z Lechem Sulechów. Jak widzieli to działacze Mewy, przeczytamy poniżej:

Wartościowe dla obu stron spotkanie przeciwko Lech Sulechów zakończyło się wynikiem 0:0. Mecz wyzwolił w Nas mnóstwo pozytywnej energii, trenerowi zaś dostarczył wielu ciekawych obserwacji. Kontynuujemy ciężką pracę, wzmacniamy kolektyw na boisku i poprawiamy wykończenie akcji, gdyż ten element zdecydował dzisiaj o wyniku. Gospodarzom dziękujemy za walkę i życzymy powodzenia w lidze.”
…………………….. Lech Sulechów – Mewa Cigacice 0:0 ……………………..

Mewa Cigacice pod nowym kierownictwem Zarządu, z Krzysztofem Zawadzkimi (wrócił z Cargovi Kargowa) i Bartoszem Klemczyńskim (dawna Zorza Ochla) oprócz działań rozwojowych nowej ekipy prowadzi rozmowy z potencjalnymi sponsorami w celu pozyskania również zabezpieczenia finansowego dla swoich działań. Jak dowiadujemy się z ich strony do grona sponsorów w ostatnim czasie dołączyli: