Ponad 3 tysiące

Nie jest to gaża admina strony, którą właśnie czytacie ani też jego pensja w zakładzie, który go zatrudnia. Nie jest to też powierzchnia jego domu. Tyle właśnie ma nowa budowla(e), które do końca czerwca będą oddane, jako pierwsze, na terenie K-SSSE Sulechów.
Już prawie pół roku na Nowym Świecie przy ulicy Inwestycyjnej trwa budowa hali z budynkiem biurowym. Budowę zleconą przez Zakład Produkcji Pościeli Świt z Zielonej Góry realizuje firma budowlana z ADAMIETZ ze Strzelec Opolskich (budownictwo od A do Z). Jak się dowiedziałem podczas pierwszych odwiedzin, firma ze Strzelec ale ludzie stąd. Standardy budowlane są niezmienne dlatego wystarczy zatrudnić odpowiednich fachowców i … niech się mury pną do góry. Kierownictwo budowy to starzy „wyjadacze” i nie jedną halę postawili więc mając ogromne doświadczenie i tu robotę zorganizowali pierwszorzędnie.
Podczas kolejnych odwiedzin placu budowy kierownik oprowadził Nas po niemal kompletnym obiekcie. Instalatorzy na hali o powierzchni 2700 m kw. kładli instalacje elektryczną. Enea niedawno postawiła na strefie rozdzielnie (tylko brakuje transformatora) w celu zasilenia strefy. Budowlańcy ocieplali budynek biurowy, który ma ponad 320 m kw. Inni robili jego wykończenie w środku instalacje co, wod-kan, elektryka, informatyka. Kiedy wszystkie instalacje się pojawią wejdą płytkarze i glazurnicy. Na planowany odbiór 30 czerwca budynek będzie błyszczał. ADAMIETZ – gwarantuje realizację w terminie ale jak przypuszczają, nie będzie wtedy jeszcze prądu bo Enea ma jakiś poślizg. Liczymy zatem (jak i właściciele) że urządzanie się nastąpi po 15 lipca, żeby z 1 sierpnia ruszyć z normalnym trybem pracy. Zakład będzie zatrudniał nowych ludzi ponieważ Ci co pracują w Zielonej Górze mają tam co robić.

Życzymy
Powodzenia i do zobaczenia wkrótce w Nowym Świecie

Dodaj komentarz